Preloader images
A1amlak.com | چند لحظه صبر نمایید

تابلوی مسکن ایوان
آشنایی با مسکن ایوان

مسکن ایوان واقع در خیابان گلستان دوم، نبش پایدارفرد، یکی از دفاتر املاک معتبر و بزرگ پاسداران است که در زمینه خرید ملک در پاسداران، دروس، هروی، دولت و مناطق اطراف فعالیت دارد. این مجموعه توسط جمعی از مشاوران زبده و کارآزموده‌ی منطقه‌ی پاسداران اداره می‌شود و سهم قابل توجهی از بازار ملک در این منطقه را به خود اختصاص داده است.

اگر به دنبال خرید آپارتمان در پاسداران هستید، متقاضی اجاره آپارتمان در دروس و مناطق اطراف هستید یا قصد مشارکت در ساخت در منطقه‌ی پاسداران را دارید، همکاران ما در مسکن ایوان آماده‌ی ارائه‌ی خدمات به شما هستند.

یکی از مزایای مسکن ایوان برای متقاضیان خرید اپارتمان در پاسداران، برخورداری از فایل‌های شخصی و اختصاصی همین املاک است که مالکین آنها به واسطه‌ی سالها همکاری با مدیران مسکن ایوان و اطمینانی که به اعضای این مجموعه دارند، کلید آپارتمان خود را نزد مشاوران مسکن ایوان به امانت گذاشته‌اند و کار فروش آپارتمان خود را به ما واگذار کرده‌اند. بنابراین در زمان مراجعه به همکاران ما در مسکن ایوان، با انبوهی از فایل‌های شخصی مواجه خواهید شد که در هیچ املاک دیگری در پاسداران عرضه نشده است.

مشاورین امین و مورد اعتماد ما در مسکن ایوان پاسداران، اهمیت زمان مشتری را می‌دانند و در زمان بازدید و معرفی آپارتمان، تنها مواردی را به مشتریان معرفی می‌کنند که با سلیقه و بودجه آنها هم‌خوانی دارد. مشاوران ما در کلاس‌های آموزشی منظم و دوره‌ای، می‌آموزند که بی‌دلیل وقت مشتری را برای بازدید از واحدهای نامناسب و ناسازگار با سلیقه‌ی آنان تلف نکنند و کمک کنند فرایند انتخاب و خرید یا اجاره، به تجربه‌ای دلپذیر و خوشایند برای مشتری تبدیل شود.

اگر به دنبال فروش آپارتمان خود در منطقه‌ی پاسداران، دروس، ساقدوش، هروی، دولت یا دیباجی هستید، مشاوران ما در مسکن ایوان آمادگی دارند آپارتمان شما را در سریع‌ترین زمان و با بهترین قیمت ممکن به فروش برسانند. ما در مسکن ایوان با بزرگترین و پربازدیدترین سامانه‌های آگهی املاک طرف قرارداد هستیم که به ما امکان می‌دهد ملک شما را در تیراژ وسیع آگهی کنیم. علاوه بر آن به دلیل قدمت و حسن شهرت مشاوران ما در مسکن ایوان، بسیاری از مشتریان قدیمی و بومی منطقه پاسداران که برای خرید ملک از طریق روابط قدیمی خود اقدام می‌کنند، با همکاران ما در ارتباط بوده و خریدهای جدید خود را از طریق مشاوران مسکن ایوان انجام می‌دهند.

اگر به دنبال اجاره یا خرید آپارتمان در پاسداران و مناطق اطراف هستید، پیشنهاد میکنیم با همکاران ما در مسکن ایوان تماس بگیرید. راهکارهای پیشنهادی جذابی برای شما داریم.

بروزرسانی : ۱۵:۳۲ ۱۳۹۹/۰۲/۲۲

گروه مشاورین املاک ایوان توسط جمعی از مشاورین املاک مجرب و معتبر منطقه پاسداران راه‌اندازی شده و هدف اصلی خود را ارائه‌ی خدماتی صادقانه و بر مبنای احترام به حقوق مشتریان قرار داده است. ما در این مجموعه به دنبال آن هستیم تا مشاوره‌های تخصصی را در مورد خرید، فروش و اجاره‌ی املاک در اختیار مشتریان قرار دهیم و با رعایت اصل انصاف، مراجعین خود را در راه رسیدن به اهداف خود همراهی کنیم. خرید ملک آپارتمان در پاسداران را از ما بخواهید

© Armani. All rights reserved. Terms of use and Privacy Policy