Preloader images
A1amlak.com | چند لحظه صبر نمایید


تجربه و سابقه‌ی کار بالا، تنها امتیاز مشاورین املاک ایوان نیست. مهم‌ترین ویژگی ما، ««اعتبار»» ماست.

گروه مشاورین املاک ایوان توسط جمعی از مشاورین املاک مجرب و معتبر منطقه پاسداران راه‌اندازی شده و هدف اصلی خود را ارائه‌ی خدماتی صادقانه و بر مبنای احترام به حقوق مشتریان قرار داده است.
ما در این مجموعه به دنبال آن هستیم تا مشاوره‌های تخصصی را در مورد خرید، فروش و اجاره‌ی املاک در اختیار مشتریان قرار دهیم و با رعایت اصل انصاف، مراجعین خود را در راه رسیدن به اهداف خود همراهی کنیم.ویژگی‌های بارز املاک ایوان:

•برخورداری از کادری آموزش دیده، مجرب، تحصیلکرده و آشنا به امور ملکی

•تنظیم قراردادها زیر نظر کادر حقوقی خبره و آگاه به مسائل حقوقی

•همراهی با مشتری در تمامی مراحل از بازدید تا بعد از پایان عقد قرارداد و تکمیل کلیه مراحل معامله

•برخورداری از یک واحد مستقل تحت عنوان «ایوان سازه» که توسط گروهی از مهندسین باتجربه و معتبر اداره می‌شود و وظیفه‌ی اجرای امور پیمانکاری، طراحی و بازسازی را با استفاده از بهترین متریال زیر نظر کارشناسان معماری و عمران برعهده دارد.

بروزرسانی : ۲۱:۴۰ ۱۳۹۹/۰۱/۰۹

گروه مشاورین املاک ایوان توسط جمعی از مشاورین املاک مجرب و معتبر منطقه پاسداران راه‌اندازی شده و هدف اصلی خود را ارائه‌ی خدماتی صادقانه و بر مبنای احترام به حقوق مشتریان قرار داده است. ما در این مجموعه به دنبال آن هستیم تا مشاوره‌های تخصصی را در مورد خرید، فروش و اجاره‌ی املاک در اختیار مشتریان قرار دهیم و با رعایت اصل انصاف، مراجعین خود را در راه رسیدن به اهداف خود همراهی کنیم. خرید ملک آپارتمان در پاسداران را از ما بخواهید

© Armani. All rights reserved. Terms of use and Privacy Policy